Dlaczego jesteśmy najlepsi

BIOREZONANS znany jest od jakiegoś już czasu w Europie. Niestety jakość usług z racji braku standaryzacji odbiega od tego, czego oczekiwalibyśmy. Ma się wrażenie, że rewitalizacja występuje... ale dzieje się to wolno, a przez to jest zbyt drogie. Gdy słyszy się, że ktoś chodzi na biorezonans latami - uważam, że jest to rewitalizacja nieskuteczna.

Ponieważ jesteś chory i zdeterminowany opiszę Ci dlaczego warto do nas zajrzeć i wesprzeć Twojego lekarza prowadzącego. 

 


 1. Elektrody dla każdego Klienta  - nowe jednorazowe... TAK, my je dajemy. Nie masz odrazy, że ktoś Ci proponuje po kimś elektrody na Twoje ciało ?
 2. Test elektrod czy działają - czy u innych to wogóle działa ? TAK, u  nas sprawdzamy kable przed każdą rewitalizacją.
 3. Unikatowy kształt prądu likwidujący patogeny - czy masz czas skoro już tu dotarłeś? TAK skoro szukasz u nas pomocy i zgłaszasz się do nas, to znaczy, że chcesz być inaczej potraktowany.
 4. Długi czas zabijania jednego patogenu ( co najmniej 70 sekund) - dlaczego skoro już przyjechałeś nikt dalej nie traktuje Twoich problemów poważnie i przedłuża rewitalizację? TAK, szanujemy Twój czas i pieniądze - jesteśmy bardzo skuteczni. Konkurencja zabija jeden patogen 10 sekund, jest to za mało. W tak krótkim czasie patogeny nie zdążą zadrgać tak by się rozpadły. 
 5. Unikatowa penetracja całego ciała - nie działamy powierzchniowo jak inni i przez to chodzisz na biorezonans rok czy dwa. Dalej chcesz dać się oszukiwać? TAK, szybko stawiamy na nogi.
 6. Programujemy pod Ciebie całe programy niszczące patogeny. Dlaczego inni każdemu uruchamiają ten sam program? TAK, my mamy dla każdego inną rewitalizację spersonalizowaną, dla nas każdy jest ważny.
 7. Unikatowy system skanujący - celujący jak laser. TAK, mamy najlepszy system namierzania patogenów w Europie.
 8. Dajemy Ci aż dwa generatory do dyspozycji  naraz, rewitalizuj się szybko i tanio.

 

 • Elektrody dla każdego Klienta * zakaz wielorazowego używania * jeden Klient jeden komplet. Proponujemy świetne komplety elektrod krzemowych, antyalergicznych. Niedopuszczalne jest, by elektrody były wielorazowe - jest to niehigieniczne.

 • Test elektrod, czy działają. Nikt nie sprawdza obwodu przed rewitalizacją. Czy po 100-300 Klientach te kable jeszcze działają? U nas test jest zawsze. Szanujmy czyjś czas i pieniądze.

 • Kształt prądu niszczący patogeny

Pracowaliśmy  nad tym sporo czasu. Proszę zwrócić uwagę, że w biorezonansach dostępnych na rynku kształt prądu jest uniwersalny i jest to zazwyczaj - sinusoida schodkowa. Taki kształt prądu owszem zabija patogeny, ale zbyt wolno. Ludzie nie mają czasu i pieniędzy, skoro znaleźli się w takim wysokospecjalistycznym gabinecie …Oni toną,.. potrzebują szybkich działań. Aby to osiągnąć i aby patogeny umierały szybko, potrzebny jest inny kształt prądu. Niemniej wiadomo, że biorezonans mógłby działać szybciej, ale tak nie jest. Kluczem jest kształt prądu. Biorezonans, który nie potrafi zmienić kształtu prądu na bardziej zawoalowany, nie pracuje również z wyższym napięciem niż 5V. Dzieje się tak dlatego, że Klienci by narzekali na bolesność zabiegu i drżenie mięśni i całych kończyn. Zmiana kształtu prądu na kształt nietypowy, nie szablonowy powoduje: bardzo szybką likwidację patogenów, zwiększenie napięcia bez dyskomfortu Klienta ( Klient kompletnie nic nie odczuwa), patogeny nie są wstanie zmienić własnej częstotliwości rezonansowej co ma miejsce powszechnie - dlatego na innym biorezonansie rewitalizujesz się, ale  dziwnie długo. U nas patogeny nie są wstanie zmienić częstotliwości rezonansowej, dzieje się tak dlatego, że generator podaje częstotliwość kroczącą, tak aby patogen się – nie wymsknął chcąc zmienić swoją częstotliwość.

Przy nietypowym  kształcie prądu patogeny nie mają szans.

Niestety, nasze analizy pokazują, że kształt prądu w wydaniu standardowym działa na patogeny jak włączenie - polki ( rodzaj tańca ludowego). Patogeny "podskakują w rytm melodii", którą im się zagra – dobrze się bawiąc. Operatorzy stosują w biorezonansach kształt prądu wytworzony przez producenta prosty i prymitywny, aby rewitalizacja odywała się dynamicznie i skutecznie my stosujemy bardzo nietypowe kształty prądu.

 • Czas zabijania jednego patogenu

Odkryliśmy analizując różne urządzenia, że bardzo często idąc na ilość, czas zabijania daną częstotliwością jednego patogenu wynosi 10 sekund. Czas 10 sekund nie pozwala na eliminację patogenów ponieważ one nawet na dobre nie zaczną wibrować co zresztą obrazuje film z pod mikroskopu.

https://www.youtube.com/watch?v=kELJRX9WsiQ

Widać, że rozerwanie patogenów następuje dopiero po pewnym czasie od przyłożenia napięcia. U nas czas ustalony jest na co najmniej 70 sekund – dla jednego patogenu. Sam przynasz że 10 sekund może conajwyżej je "połaskotać". 

 • Tajemnica  harmonicznej – Nieskuteczność znanych biorezonansów to nie tylko prymitywne kształty prądu i 5V napięcia, to też kwestia sygnału wibracji, która dociera do wnętrza ciała. Prawda jest taka, że niewiele dociera lub prawie nic z pierwszej harmonicznej . Żeby to zmienić, wystarczyło eksperymentować w harmonicznymi częstotliwości by właściwa wartość w trakcie wygaszania się w ciele dochodziła do wartości rzeczywistej zadanej pierwotnie. To odkrycie pozwalało przyśpieszyć leczenie co najmniej 20 krotnie. To zupełnie jak z za słabą falą na morzu by dotarła do brzegu – „chorego brzegu”.

 • Programowanie całych programów niszczących – programujemy całe cykle patogenów. Zabijamy najpierw patogen, który żerował w organizmie Klienta, ale potem zajmujemy się jego młodymi i patogenami, które żerowały na nim samym. Dosłownie wgrywamy oprogramowanie personalizowanie dla Klienta. I tu ważna uwaga proszę zwrócić uwagę, że Klienci płacą nawet 350 PLN za jakąś wątpliwą diagnostykę. Po czym przychodzą na rewitalizację i operator nie wyszukuje ich nazwiska z listą patogenów lecz….uruchamia jak całej reszcie program uniwersalny. Pozostawiam to Państwu do oceny. Tak więc celowana rewitalizacja to nasze hasło.

 

 • Końcówki do pracy indukcyjnej w postaci pętli – poza elektrodami dysponujemy końcówkami do pracy indukcyjnej w sytuacjach patogenów ukrytych w miejscach trudno dostępnych.

 • System diagnostyczny rozwojowy – system diagnostyczny szuka najsilniejszych patogenów w naszym organizmie. My ustaliśmy metodę szukania najsilniejszych 100 patogenów. Później zabicie ich i ponowne szukanie 100 patogenów najsilniejszych i tak do satysfakcjonujących efektów terapeutycznych. Ocenę efektów oceni Państwa lekarz prowadzący.  System znajduje patogeny o znanej i nieznanej nazwie i rejestruje pod konkretną częstotliwością rezonansową. To pozwala przy ocenie diagnostyki ujawnić konkretne nazewnictwo ze zgromadzonej już wiedzy, ale i pozwala zapisać i zniszczyć patogeny nieznane. Co daje ogromne możliwości rozwoju i nie ogranicza nas w skąpości wiedzy na ten temat. Innymi słowy, maszyna zapisując nieznane jednostki chorobotwórcze pozwala nam na eliminację ich z naszego organizmu co w innych biorezonansach jest niemożliwe.

 • Dwa generatory na jednego Klienta - Szanując po raz kolejny czas i pieniądze ludzi uznaliśmy, że jeden generator zajmuje się znalezionymi patogenami w organizmie, a drugi np. detoksem lub tym co zdiagnozował lekarz. Działając dwutorowo przyspieszamy i zwiększamy skuteczność.

 

Naszym celem było wypracowanie działania tak, by biorezonans był jak laser- precyzyjny, nie niszczący innych pożytecznych organizmów. Ze świetną diagnostyką,  niszczy je pozwalając odzyskać zdrowie. Czy to nie fantastyczne, że możemy zlikwidować organizmy, których częstotliwości rezonansowych nie zna nauka, a my je namierzamy czyniąc życie ponownie wartościowym i radosnym? Pamiętaj nie ma chorób, są tylko grzyby, pleśnie i pasożyty. Rozstań się z nimi ! ... !